Yeni Elf Bar BC5000 Ultra Serisi

Çok yakın zamanda Elf Bar yeni bir üye tanıttı BC5000 Ultra serisi, birçok kullanıcının tadına bakmak için bir başlangıç ​​yaptığı yep yeni bir ürün grubu. Bu yeni Elf Bar BC5000 Ultra serisi kullandığı parlak hassas kaplama sayesinde, oldukça lüks bir görünüme sahiptir. Elf Bar’ın diğer modelleri meraklıları tarafından uzun zamandır saygı görüyor.

Daha da önemlisi, teknoloji meraklısı tek kullanımlık vape üreticisi Elf Bar yeni serinin lezzet sunumunu geliştirmek için çok fazla enerji harcamaktadır. Elf Bar BC5000 Ultra‘da ne gibi yeni güncellemeler olduğuna bir göz atalım!

Elf Bar BC5000 Ultra

 

Elf Bar BC5000 Ultra Önizleme

En büyük ilerleme Elf Bar BC5000 Ultra, geçmiş modele kıyasla, bize daha çok lezzet katmak için tasarlanmış bir dizi entegre çözüm gibi görünen, kullandığı son teknoloji Quaq teknolojisidir. Quaq tarafından güçlendirilen yeni tek kullanımlık paketler, daha yüksek sıcaklık direncine sahip daha uzun ömürlü bir enerji bobinine sahiptir. Bu, BC5000 Ultra’nın daha yumuşak ve daha özgün bir tat ortaya çıkarmasına olanak sağlar ve lezzetli aroması daha uzun süre ağzınızda tat bırakır.

Dışarıdan bakıldığında, Elf Bar BC5000 Ultra yepyeni bir görünüm sunmak için kendisinde devrim yaratıyor. Mat malzeme ve gradyan renk şemasıyla devam etmek yerine ipek benzeri metalik kabuğa geçiş yapıyor. Elf Bar BC5000 Ultra serisi daha rahat tutuş sağlar.

Elf Bar BC5000 Ultra Aroma Listesi

Blue Razz Ice, Grape Honeydew, Kiwi Passion Fruit Guava, Raspberry Watermelon, Strawberry Mango, Strawberry Watermelon Bubble Gum, Strawberry Watermelon Peach, Tropical Rainbow Blast, Watermelon Ice

“Yeni Elf Bar BC5000 Ultra Serisi” üzerine 6 yorum

    • ULTRA ELF BAR serisinden STRAWBERRY MANGO aldım. İçimi normal serilerine göre fark olarak hafif mentol tadı eklenmiş. Bence çok da iyi olmuş. Siteye ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık arkadaşlar.

      Cevapla

Yorum yapın

Item added to cart.
0 items - 0.00
İletişime Geçin!
İletişime Geçin!
Elf Bar Türkiye
Merhaba siparişler sadece web site üzerinden alınmaktadır, Mng kargo ile 1 gün sonra gönderim sağlanmaktadır. Uzaklığa göre 3-4 gün içinde teslim edilmektedir. Kapıda Nakit yada Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz . Kargo takip numarası sms olarak 1 gün sonra gelmektedir.